Registrovaní běžci 2018


Příjmení Jméno Ročník
narození
Kategorie Trať Bydliště Tým
1 Braunšlegerová Ivča 1993 Z18 Hlavní běh 5 km Brno ITTSR
2 Bresser Timothy 2005 K10+ Trasa cca 600 m Boskovice Elite sport Boskovice
3 Burger Patrik 2010 K79 Trasa cca 430 m Boskovice
4 Cikánek Jan 1983 M35 Hlavní běh 5 km Brno VyCiRu
5 Cikánek Jiří 2012 K6- Trasa cca 120 m Světlá Běhej s SDH Světlá
6 Cikánek Matěj 2016 K6- Trasa cca 120 m Boskovice
7 Cikánek Pavel 1969 M35 Hlavní běh 5 km Brno/Světlá Brno Seniors
8 Cikánek ml. Pavel 1986 M18 Hlavní běh 5 km Světlá Běhej s SDH Světlá
9 Cikánková Aneta 2015 H6- Trasa cca 120 m Světlá Běhej s SDH Světlá
10 Cikánková Karolína 2012 H6- Trasa cca 120 m Světlá Běhej s SDH Světlá
11 Cikánková Lenka 1988 Z18 Hlavní běh 5 km Brno VyCiRu
12 Cikánková Lucie 2014 H6- Trasa cca 120 m Světlá Běhej s SDH Světlá
13 Čížek Lukáš 1988 M18 Hlavní běh 5 km Vanovice Běhej s SDH Světlá
14 Dohnalová Petra 1997 Z18 Hlavní běh 5 km Brno ITTSR
15 Dokoupil Eduard 1977 M35 Hlavní běh 5 km Světlá Běhej s SDH Světlá
16 Dokoupilová Denisa 2007 H10+ Trasa cca 600 m Světlá Běhej s SDH Světlá
17 Dokoupilová Leona 2007 H10+ Trasa cca 600 m Světlá Běhej s SDH Světlá
18 Dostál Dominik 2009 K79 Trasa cca 430 m Chrudichromy Elite Sport Boskovice
19 Dostál Martin 1984 M18 Hlavní běh 5 km Bačov
20 Dulajová Dagmar 1974 Z35 Hlavní běh 5 km Moravská Třebová Krikli team
21 Dvořáček Petr 1984 M18 Hlavní běh 5 km Horní Smržov bRumíci
22 Ecler Filip 2010 K79 Trasa cca 430 m Uhřice Moravec Team
23 Eclerová Leona 2013 H6- Trasa cca 120 m Uhřice Moravec Team
24 Feder Matěj 2004 MJ Hlavní běh 5 km Velké Opatovice GERBRICH run
25 Federová Alice 2008 H10+ Trasa cca 600 m Velké Opatovice
26 Gregušová Hell. 1965 Z50 Hlavní běh 5 km Chornice
27 Grün Vojtěch 1992 M18 Hlavní běh 5 km Okrouhlá Elite Sport Boskovice
28 Havelka Marek 2015 K6- Trasa cca 120 m Velenov
29 Havelková Radka 1986 Z18 Hlavní běh 5 km Velenov Běhej s SDH Světlá
30 Havelková Tereza 2013 H6- Trasa cca 120 m Velenov
31 Horák Tomáš 1988 M18 Hlavní běh 5 km Brno
32 Hříbalová Veronika 1995 Z18 Hlavní běh 5 km Boskovice
33 Charvát Matyáš 2005 MJ Hlavní běh 5 km Boskovice Elite Sport Boskovice
34 Charvátová Tereza 2002 ZJ Hlavní běh 5 km Boskovice Elite Sport Boskovice
35 Chlup Roman 1985 M18 Hlavní běh 5 km Boskovice Běhej s SDH Světlá
36 Kadidlo Jiří 1972 M35 Hlavní běh 5 km Moravská Třebová Krikli team
37 Koblížek Dan 1977 M35 Hlavní běh 5 km Světlá Běhej s SDH Světlá
38 Koblížková Linda 2008 H10+ Trasa cca 600 m Světlá Běhej s SDH Světlá
39 Koblížková Sandra 2012 H6- Trasa cca 120 m Světlá Běhej s SDH Světlá
40 Kolář Jakub 1984 M18 Hlavní běh 5 km Kořenec Běhej s SDH Světlá
41 Kolář Ondřej 2013 K6- Trasa cca 120 m Kořenec
42 Kolářová Markéta 2010 H79 Trasa cca 430 m Kořenec
43 Kolářová Veronika 2015 H6- Trasa cca 120 m Kořenec
44 Kopecký Jiří 1966 M50 Hlavní běh 5 km Velké Opatovice ITTSR
45 Kopecký Matouš 1989 M18 Hlavní běh 5 km Brno ITTSR
46 Kopecký Šimon 1992 M18 Hlavní běh 5 km Brno ITTSR
47 Koutný Petr 1968 M50 Hlavní běh 5 km Brno/Světlá
48 Kovařík Jan 1974 M35 Hlavní běh 5 km Velké Opatovice
49 Krikl Pavel 1979 M35 Hlavní běh 5 km Jaroměřice Krikli team
50 Kriklová Alena 1979 Z35 Hlavní běh 5 km Jaroměřice Krikli team
51 Kriklová Lenka 2010 H79 Trasa cca 430 m Jaroměřice AK Slovan Moravská Třebová
52 Kubínová Adéla 2004 ZJ Hlavní běh 5 km Boskovice Elite Sport Boskovice
53 Kubinová.. Adéla 2004 H10+ Trasa cca 600 m Boskovice Elite Sport Boskovice
54 Kudláček Pavel 1972 M35 Hlavní běh 5 km Cetkovice Malá Haná
55 Kvapil Jiří 1985 M18 Hlavní běh 5 km Dětřichov u M.T. Krikli team
56 Langhansová Jana 1987 Z18 Hlavní běh 5 km Brno
57 Ludvík Adam 2015 K6- Trasa cca 120 m Zlín
58 Mahut Ondřej 1991 M18 Hlavní běh 5 km Boskovice
59 Menšík Ondřej 1989 M18 Hlavní běh 5 km Boskovice
60 Nedvěd Martin 1983 M35 Hlavní běh 5 km Blansko Blansko
61 Němcová Michaela 2008 H10+ Trasa cca 600 m Doubravice Elite Sport Boskovice
62 Němec Petr 2010 K79 Trasa cca 430 m Doubravice Elite Sport Boskovice
63 Palán Jan 2015 K6- Trasa cca 120 m Světlá Běhej s SDH Světlá
64 Palán Jiří 1978 M35 Hlavní běh 5 km Světlá Malá Haná
65 Palán Petr 1983 M35 Hlavní běh 5 km Světlá Běhej s SDH Světlá
66 Palánová Viola 2007 ZJ Hlavní běh 5 km Světlá Malá Haná
67 Pavelková Šárka 1975 Z35 Hlavní běh 5 km Brno
68 Pavlačka Lukáš 1985 M18 Hlavní běh 5 km Brno
69 Pavlovcová Martina 1985 Z18 Hlavní běh 5 km Otnice
70 Petr Kamil 1978 M35 Hlavní běh 5 km Letovice TJ Sokol Letovice
71 Pilátová Renata 1974 Z35 Hlavní běh 5 km Brno
72 Podlucká Romana 1972 Z35 Hlavní běh 5 km Brno
73 Podlucký Vlastimil 1956 M50 Hlavní běh 5 km Brno
74 Přichystal Štěpán 1989 M18 Hlavní běh 5 km Vanovice Běhej s SDH Světlá
75 Rufferová Jitka 1990 Z18 Hlavní běh 5 km Brno VyCiRu
76 Řehák Šimon 2010 K79 Trasa cca 430 m Vanovice
77 Sedláček Miroslav 1976 M35 Hlavní běh 5 km Kochov Malá Haná
78 Sedlák Jan 2014 K6- Trasa cca 120 m Olešnice
79 Sedláková Anna 2010 H79 Trasa cca 430 m Olešnice
80 Sedláková Klára 2013 H6- Trasa cca 120 m Olešnice
81 Skořepa Petr 2005 K10+ Trasa cca 600 m Cetkovice Elite Sport Boskovice
82 Skořepová Sofie 2011 H79 Trasa cca 430 m Cetkovice Elite Sport Boskovice
83 Smékal Jakub 2005 MJ Hlavní běh 5 km Světlá Běhej s SDH Světlá
84 Smolka Tomáš 1992 M18 Hlavní běh 5 km Boskovice
85 Spáčil Leopold 1959 M50 Hlavní běh 5 km Letovice Brno Seniors
86 Svoboda Karel 1945 M50 Hlavní běh 5 km Brno Moravská slavia
87 Svobodová Soňa 1968 Z50 Hlavní běh 5 km Brno SKP KOMETA BRNO
88 Ševčík Cyril 2011 K79 Trasa cca 430 m Velké Opatovice
89 Ševčík David 1977 M35 Hlavní běh 5 km Velké Opatovice GERBRICH run
90 Ševčíková Anna 2002 ZJ Hlavní běh 5 km Velké Opatovice GERBRICH run
91 Šír Luděk 2014 K6- Trasa cca 120 m ASC Rozsochy
92 Špidlík Ondřej 1992 M18 Hlavní běh 5 km Sudice SDH Sudice
93 Šumberová Dana 1987 Z18 Hlavní běh 5 km Velké Opatovice
94 Šustáček Mirek 2010 K79 Trasa cca 430 m Boskovice
95 Tobiášová Lucie 2004 H10+ Trasa cca 600 m Lysice Elite Sport Boskovice
96 Varecha Josef 1975 M35 Hlavní běh 5 km Velké Opatovice GERBRICH run
97 Vávrů Hana 2008 H10+ Trasa cca 600 m Doubravice Elite Sport Boskovice
98 Vávrů Nela 2010 H79 Trasa cca 430 m Doubravice Elite Sport Boskovice
99 Velocha Zdeněk 1989 M18 Hlavní běh 5 km Brno
100 Vondál David 1979 M35 Hlavní běh 5 km Kochov Malá Haná
101 Vychodil Martin 1991 M18 Hlavní běh 5 km Brno VyCiRu
102 Vykydalová Markéta 1988 Z18 Hlavní běh 5 km Velké Opatovice
103 Zavřel Jiří 2009 K79 Trasa cca 430 m Karolín Běhej s SDH Světlá
104 Zavřelová Adéla 2007 H10+ Trasa cca 600 m Karolín Elite Sport Boskovice
105 Žvaková Helena 1971 Z35 Hlavní běh 5 km Brno/Světlá Brno Seniors

2013 © Mates!ng.cz